Monday Jun 29 Mon Jun 29
Tuesday Jun 30 Tue Jun 30
Wednesday Jul 01 Wed Jul 01
Thursday Jul 02 Thu Jul 02
Friday Jul 03 Fri Jul 03
Saturday Jul 04 Sat Jul 04
Sunday Jul 05 Sun Jul 05
Cycle 45 min-Weight Loss 05:00 - 05:45 Ashley Pyka 
Iron Cardio (Legs + Core) 06:00 - 07:00 Ashley Pyka 
HIIT Full Body Circuit + Cycle (Upper Focus) 07:30 - 08:30 Rachel Silverman 
Strider 45min-Weight Loss 07:30 - 08:15 Austin Pyka 
Cycle 45 min-Weight Loss 08:30 - 09:15 Rachel Silverman 
Strider 30min-Resistance 08:30 - 09:00 Ashley Pyka 
Shape (Upper Body Focus) 09:30 - 10:30 Tracey Gaither 
Iron Cardio (Legs + Core) 10:00 - 11:00 Rachel Silverman 
Row 30min-HIIT 11:00 - 11:30 Austin Pyka 
Strider 45min-Endurance 11:00 - 11:45 Danielle Bryant 
HIIT Full Body Circuit + Cycle (Upper Focus) 12:00 - 13:00 Tracey Gaither 
Row 30min-Resistance 12:30 - 13:00 Darius Jackson 
Shape (Upper Body Focus) 15:00 - 16:00 Danielle Bryant 
Cycle 45 min-Weight Loss 17:30 - 18:15 Wendy Thompson 
Row 20min-Weight Loss 05:30 - 05:50 Rachel Silverman 
Cycle 45min-Resistance 06:00 - 06:45 Nicole Brown 
Shape (Lower Body Focus) 06:00 - 07:00 Ashley Pyka 
Strider 30min-Endurance 06:00 - 06:30 Rachel Silverman 
Row 30min-LIIT 07:00 - 07:30 Rachel Silverman 
Cycle 45min-Endurance 07:30 - 08:15 Ashley Pyka 
Row 20min-HIIT 08:30 - 08:50 Darius Jackson 
Strider 45min-Weight Loss 08:30 - 09:15 Nicole Brown 
Cycle 45 min-Weight Loss 09:00 - 09:45 Melodye Wintemute 
Shape (Lower Body Focus) 09:30 - 10:30 Austin Pyka 
Row 30min-Weight Loss 10:00 - 10:30 Melodye Wintemute 
Cycle 45 min-Weight Loss 11:00 - 11:45 Melodye Wintemute 
Strider 30min-Weight Loss 11:00 - 11:30 Danielle Bryant 
HIIT Full Body Circuit + Strider (Lower Focus) 12:00 - 13:00 Tracey Gaither 
Cycle 30min-Endurance 12:30 - 13:00 Rachel Silverman 
Cycle 45 min-Weight Loss 16:00 - 16:45 Melodye Wintemute 
Row 30min-LIIT 17:00 - 17:30 Melodye Wintemute 
Cycle 45min-HIIT 17:30 - 18:15 Wendy Thompson 
Row 30min-Weight Loss 19:00 - 19:30 Wendy Thompson 
Cycle 45 min-Weight Loss 05:00 - 05:45 Ashley Pyka 
Cycle 45 min-Weight Loss 06:00 - 06:45 Tyler Robinson 
Iron Cardio (Legs + Core) 06:00 - 07:00 Ashley Pyka 
Row 20min-HIIT 07:00 - 07:20 Austin Pyka 
Strider 45min-Weight Loss 07:30 - 08:15 Tyler Robinson 
Cycle 45 min-Weight Loss 08:30 - 09:15 Nicole Brown 
Cycle-20min 09:30 - 09:50 Nicole Brown 
Shape (Upper Body Focus) 09:30 - 10:30 Austin Pyka 
Iron Cardio (Legs + Core) 10:00 - 11:00 Nicole Brown 
Row 20min-Resistance 10:30 - 10:50 Darius Jackson 
Strider 45min-Weight Loss 11:00 - 11:45 Danielle Bryant 
Shape (Upper Body Focus) 15:00 - 16:00 Danielle Bryant 
Cycle 45 min-Weight Loss 16:15 - 17:00 Karen Buttacavoli 
Strider 30min-Resistance 17:15 - 17:45 Karen Buttacavoli 
Cycle 45 min-Weight Loss 17:30 - 18:15 Wendy Thompson 
Row 20min-Weight Loss 18:30 - 18:50 Wendy Thompson 
HIIT Full Body Circuit + Cycle (Upper Focus) 05:00 - 06:00 Rachel Silverman 
Strider 45min-Resistance 05:00 - 05:45 Ashley Pyka 
Cycle 45min-Resistance 06:00 - 06:45 Nicole Brown 
Shape (Lower Body Focus) 06:00 - 07:00 Ashley Pyka 
Strider 45min-Resistance 06:00 - 06:45 Rachel Silverman 
Cycle 30min-Weight Loss 07:00 - 07:30 Rachel Silverman 
Row 30min-HIIT 07:00 - 07:30 Ashley Pyka 
Strider-20min 07:30 - 07:50 Nicole Brown 
Cycle 30min-HIIT 07:45 - 08:15 Ashley Pyka 
Row 20min-Weight Loss 08:30 - 08:50 Darius Jackson 
Cycle 45 min-Weight Loss 09:00 - 09:45 Nicole Brown 
Row 30min-Weight Loss 09:00 - 09:30 Darius Jackson 
Cycle 45 min-Weight Loss 10:00 - 10:45 Karen Buttacavoli 
Iron Cardio (Full Body Focus) 10:00 - 11:00 Nicole Brown 
Cycle 45 min-Weight Loss 11:00 - 11:45 Sue Arevalo 
Row 30min-HIIT 11:00 - 11:30 Karen Buttacavoli 
Strider 30min-Weight Loss 11:00 - 11:30 Danielle Bryant 
Cycle-20min 12:00 - 12:20 Sue Arevalo 
Strider 30min-Weight Loss 12:00 - 12:30 Karen Buttacavoli 
Strider-20min 12:45 - 13:05 Sue Arevalo 
Shape (Lower Body Focus) 15:00 - 16:00 Tracey Gaither 
Cycle-20min 15:15 - 15:35 Melodye Wintemute 
Cycle 45min-Resistance 16:00 - 16:45 Melodye Wintemute 
Row 30min-Resistance 16:00 - 16:30 Monica Bandini 
Row 30min-Weight Loss 17:00 - 17:30 Monica Bandini 
Cycle 45min-Resistance 17:30 - 18:15 Wendy Thompson 
Cycle-20min 18:30 - 18:50 Wendy Thompson 
Cycle 45min-Resistance 05:00 - 05:45 Ashley Pyka 
Iron Cardio (Full Body Focus) 06:00 - 07:00 Ashley Pyka 
Row 30min-Weight Loss 06:00 - 06:30 Darius Jackson 
Cycle 45 min-Weight Loss 07:00 - 07:45 Rachel Silverman 
Row 30min-Weight Loss 07:00 - 07:30 Monica Bandini 
Row 30min-HIIT 08:00 - 08:30 Rachel Silverman 
Cycle 45min-Resistance 08:30 - 09:05 Nicole Brown 
Row 30min-LIIT 09:00 - 09:30 Monica Bandini 
Shape (Upper Body Focus) 09:30 - 10:30 Darius Jackson 
Row 20min-HIIT 10:30 - 10:50 Monica Bandini 
Row 30min-Resistance 11:00 - 11:30 Monica Bandini 
Iron Cardio (Upper body + Core) 06:00 - 07:00 Rachel Silverman 
Cycle 45min-Resistance 07:00 - 07:45 Rachel Silverman 
Strider 30min-HIIT 08:00 - 08:30 Rachel Silverman 
Cycle 45 min-Weight Loss 08:30 - 09:15 Wendy Thompson 
Cycle 45 min-Weight Loss 09:30 - 10:15 Sue Arevalo 
Strider 45min-Weight Loss 09:30 - 10:15 Wendy Thompson 
Cycle 45min-Resistance 08:30 - 09:15 Sue Arevalo 
Strider 45min-Weight Loss 09:30 - 10:15 Sue Arevalo